ПРОВЕДЕНО ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД В ШКОЛІ № 254 м. Києва

ПРОВЕДЕНО ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД В ШКОЛІ № 254 м. Києва

25 лютого 2019 року з метою популяризації освітніх послуг Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» заступник директора ННІМП з навчально-виховної роботи Дубініна О. В. та завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Бурлаенко Т. І провели зустріч-бесіду з учнями 10-11 класів спеціалізованої школи № 254 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва.

В ході заходу учні СШ № 254 були ознайомлені з існуючими бакалаврськими та магістерськими освітніми програмами Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», умовами вступу до Університету, порядком оплати за навчання, наявністю знижок в оплаті за навчання для соціально незахищених громадян.

Учнів випускних класів цікавили питання переліку предметів ЗНО для вступу в Університет, організація студентського дозвілля, рівень викладання іноземної мови, зручності доїзду до Університету, наявності бюджетних місць.

Під час презентації Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» учні отримали рекламні матеріали Університету, а також були запрошені відвідати Дні відкритих дверей, які організовуються в Університеті два рази на місяць.