проведено співбесіди зі студентами Комунального вищого навчального закладу «Чорнобильський медичний коледж», м. Яготин.

29 січня 2020 р. співробітники відділу практики та маркетингу освітніх послуг Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» провели профорієнтаційні співбесіди зі студентами Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Чорнобильський медичний коледж», м. Яготин.  Студенти Коледжу були ознайомлені з перевагами навчання, переліком спеціальностей та основними напрямками діяльності ДЗВО «УМО». Під час зустрічі обговорювались особливості вступної кампанії 2020 р.  Також відбулися перемовини з керівництвом Коледжу щодо визначення шляхів співпраці для інформування та залучення абітурієнтів до Університету менеджменту освіти.