проведено виїзне засідання Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України

проведено виїзне засідання Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України

30 вересня 2020 на базі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» було проведено виїзне засідання Громадської ради з питань співпраці з церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України.

Зустріч пройшла в дружній, теплій, але при цьому діловій атмосфері. Від Університету у засіданні  взяли участь ректор, член-кореспондент Національної академї наук вищої освіти України, доктор філософії, Кириченко М.О., завідувачка кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психологї, доктор педагогічних наук Сіданіч І.Л., професор кафедри, кандидат педагогічних наук, Махиня Т.А., доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, Висоцька А.М., доцент кафедри, кандидат педагогічних наук, Грищук Д.Г., магістранти та випускники університету.

У вітальному слові ректор наголосив на унікальній ролі УМО, Інституту та кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти в організацї процесу підготовки фахівців християнскої педагогіки. В рамках профорієнтаційної роботи професор кафедри Махиня Т.А. провела для членів громадської ради та учасників презентацію про освітні можливості та перспективи навчання в УМО. Всім присутнім були роздані відповідні інформаційні матеріали.

Голова Громадської Ради Марущенко В.С. подякував керівництву університету за гостинність. У своєму виступі він також акцентував увагу присутніх на необхідності активніше працювати релігійним організаціям на місцях з владою та громадськістю з метою активізації інтеграції в освітній процес предметів духовно-морального спрямування.

На засіданні взяли також слово Малюга Н.І. (Президент Українського Біблійного інституту), Новікова Д.П. (Керівник Благодійного фонду «Східно-Європейська гуманітарна місія), Жуковський В.М. (професор Національного університету «Острозька академія) та інші. Музичне привітання учасникам підготувала Грищук Ю.В. (магістрантка УМО).