провеено планову профорієнтаційну роботу у навчальних закладах м.Києві та Київської області

31 січня 2019 р. співробітники кафедри педагогіки, адміністрування і соціальної роботи Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» д.п.н., професор Г. М. Тимошко та д.п.н., професор І. Л. Сіданіч провели планову профорієнтаційну роботу у навчальних закладах м.Києві та Київської області.

Ю. Миткаленна, аспірантка Університету, зустрілась із учнями випускних класів  Середньої загальноосвітньої школи ім. С. Ковпака №111 м. Києва та запросила їх на навчання.

І. Л. Сіданіч, професор кафедри педагогіки, адміністрування і соціальної роботи ННІМП, зустрілась із учнями випускних класів Крюковщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Випускники проявили зацікавленість до навчання в Університеті та повідомили, що завітають до нього на День відкритих дверей.