Прведено профорієнтаційний захід для випускників Першого медичного коледжу Києва

11 квітня 2018 року з метою популяризації освітніх програм Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП Пустовалов І.В. та доцент кафедри управління проектами та загальнофахових дисциплін Дубініна О.В. відвідали Перший медичний коледж м. Києва. В ході зустрічі зі студентами коледжу була надана профорієнтаційна підтримка у процесі вибору профілю подальшого навчання і сфери майбутньої професійної діяльності У заході взяло участь близько 100 осіб.

Студентів випускних груп цікавили питання щодо умов вступу до Університету, проведення виховної роботи, зручності доїзду до Університету, рівня підготовки фахівців, можливих перспектив у подальшому працевлаштуванні, порядку оплати за навчання, знижок в оплаті за навчання для соціально незахищених громадян,  наявності гуртожитку та його вартості.

Під час бесіди студенти просили порадити, на яку спеціальність їм краще вступати, зважаючи на їхній профіль.

Під час презентації Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» студенти отримали рекламні матеріали з інформацією про умови навчання в ньому та контактні дані закладу, а також були запрошені відвідати його особисто.