ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти» привітав колектив Запорізької торгово-промислової палати з 80-річчям

Вітання для колективу Запорізької торгово-промислової палати з визначною датою – 80-річчям створення Державної торгово-посередницької контори та Бюро товарних експертиз направив ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти», член-кореспондент Академії наук вищої освіти України, доктор філософії Микола Кириченко. Ректор побавжав колективу та всім партнерам Запорізької торгово-промислової палати успіхів в реалізації поставлених цілей.

В урочистостях та просвітницьких заходах, присвячених 80-річчю Запорізькій Торгово-Промисловій Палаті взяв участь завідувач кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП УМО, доктор наук з державного управління Євген Карташов, – двічі голова Запорізької облдержадміністрації (січень – листопад 1999 року, березень 2001 року – червень 2003 року), мер м. Запоріжжя (2003–2010 рр.).

Запорізька торгово-промислова палата – найбільша в регіоні бізнес-асоціація з надання бізнес-послуг, розпорядник виставок і форумів у регіоні, партнер впливових українських і закордонних асоціацій.

Сьогодні партнери Запорізької ТПП є в Європі і країнах Близького Сходу, в Азії і в Латинській Америці – діє понад 70 двосторонніх угод про співпрацю. Є підтримка з боку міжнародних проєктів. На базі Запорізької палати працюють Центр інформаційної підтримки бізнесу (у рамках ініціативи ЄС «EU4Business» за підтримки ЄБРР), Центр підтримки експорту (проєкт «ПРОМІС», Канада), реалізується партнерство з програмами GIZ «Fit for partnership with Germany», Міжнародним торговим центром ITC (Швеція).

Це надає можливості безкоштовного стажування за кордоном, компенсації витрат на консалтинг, спеціальні умови кредитування. А також – комунікації на форумах, тренінгах, консультації від авторитетних українських та зарубіжних експертів.

Ефективний майданчик для презентації бізнесу, налагодження нових ділових контактів – виставковий центр Запорізької торгово-промислової палати «Козак-Палац». Щорічно в Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі, інших районних центрах експерти Запорізької ТПП надають більше 20 тисяч послуг для бізнесу. Система менеджменту якості послуг ТПП відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.

Докладніше на сайті Запорізької ТПП  https://www.cci.zp.ua/pres-tsentr/zaporizkij-tpp-80/5842-zaporizkij-torgovo-promislovij-palati-80