результати проведення профорієнтаційних заходів науково-педагогічними працівниками кафедри ПАСР ННІМП ДЗВО УМО

21 січня 2020 року професором кафедри педагогіки, адміністрування і соціальної роботи, доктором педагогічних наук, професором, Г. М. Тимошко проведено бесіду із завідувачами кафедр та студентами 4 курсу Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О. М. Лазаревського з метою профорієнтаційної роботи щодо вступу на спеціальності ННІМП ДЗВО УМО у 2020 році.

21 січня 2020 року доцентом кафедри педагогіки, адміністрування і соціальної роботи, кандидатом педагогічних наук Т. Є. Рожновою проведено профорієнтаційний захід у КЗ «Житомирський ОІППО» Житомирської обласної ради серед слухачів курсів з підвищення кваліфікації керівників ЗЗСО, ЗДО, педагогічних працівників різних спеціальностей, а також в Інституті медсестринства для слухачів курсів (м. Житомир).

20 січня 2020 року професором кафедри педагогіки, адміністрування і соціальної роботи, кандидатом педагогічних наук, доцентом, Т. А. Махинею проведено профорієнтаційну роботу серед випускників спеціальності 073 «Менеджмент» освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом», а також серед керівників і педагогів Новоселецького району Чернівецької області.

25 січня 2019 року доцент кафедри педагогіки, адміністрування і соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, Д. Г. Грищук поінформував про роботу та можливості вступу до ДЗВО УМО під час візиту до громади Церкви Христової (м. Нікополь).

Професором кафедри Сіданіч І. Л. активізована робота з директорами київських шкіл, що є випускниками магістратури за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом». Один раз на тиждень науково-педагогічні працівники кафедр ННІМП мають змогу проводити профорієнтаційні зустрічі із старшокласниками закладів загальної середньої освіти м. Києва.

За участю професора Г. Тимошко 23 січня 2020 року майбутні випускники Таращанського академічного ліцею «Ерудит» Таращанської районної ради Київської області ознайомлені з переліком професій, підготовку до яких надає ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти». Також проведено бесіду з педагогічним колективом Таращанського академічного ліцею «Ерудит» Таращанської районної ради Київської області на тему «Можливості неперервної освіти».

Вчителі дізналися, що у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ведеться підготовка фахівців за освітніми рівнями бакалавр та магістр зі спеціальностей «Економіка» (освітньо-професійна програма – Управління персоналом та економіка праці), «Менеджмент» (освітньо-професійна програма  – Менеджмент організацій і адміністрування,  Управління проектами, Управління навчальним закладом), «Психологія» (освітньо-професійна програма  – Психологія, Кризова психологічна допомога в сучасних умовах), «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (освітньо-професійна програма  – Економіка та управління підприємством), «Освітні, педагогічні науки»  (освітньо-професійна програма  – Педагогіка вищої школи, Християнська педагогіка), «Спеціальна освіта» (освітньо-наукова програма – «Спеціальна освіта (за нозологіями)».

Педагоги виявили зацікавленість різновекторністю освітніх програм за якими здійснюється підготовка фахівців в ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Професор кафедри педагогіки, адміністрування і соціальної роботи, доктор педагогічних наук, В. А. Гладуш провів роботу серед студентів-випускників бакалаврату спеціальності «Спеціальна освіта» Чернівецького національного університету в on-line режимі.