Розпочали свою роботу дві групи фахівців з питань підготовки наречених до одруження

В березні 2016 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології УМО розпочали свою роботу дві групи фахівців (20 осіб) з питань підготовки наречених до одруження. Програма реалізується згідно завдань проекту «RITA-2015» «Укріплення капіталу сім’ї в ситуації дестабілізації українського суспільства» (30.08.2015-20.09.2015) та в рамках договору між Інститутом родини Католицького університету ім. Іоана II в Любліні (Польща) і Університетом менеджменту освіти НАПН України.

Учасниками проекту є випускники, студенти УМО а також бажаючі, які звернулися із запитом про участь у програмі підготовки. Ведучі підготовчого курсу: магістри психології: Соболєва Ольга і Поліновська Вікторія; Яковлєва Наталя і Голумбівська Світлана. Супервізори програми доктори психології: Юлія Горбанюк (Польща) і Галина Бевз (Україна).

На фото учасники організаційного зібрання з питань ознайомлення з умовами підготовки.