розпочався новий 2020/2021 навчальний рік!

15 вересня 2020 р., відбулися організаційні збори першокурсників Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Привітати здобувачів вищої освіти прийшли поважні гості − Микола Кириченко − ректор Університету, член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих та Олена Алейнікова − директор Інституту, доктор наук з державного управління, професор.

Микола Кириченко, відкриваючи збори, привітав першокурсників та висловив впевненість у якісній освіті, яку вони отримають в Університеті. Микола Олексійович наголосив на унікальності Університету, який є єдиним державним закладом вищої освіти в Україні, який знаходиться у структурі Національної академії наук України. Також, Микола Олексійович побажав першокурсникам активно «вливатися» у студентське життя та відповідально ставитися до навчання.

Олена Алейнікова побажала здобувачам вищої освіти жити яскравим життям, бути ініціативними, дружніми, вмотивованими до навчання та самовдосконалення, пишатися Університетом, творити і продовжувати його історію і традиції.

Слова заохочення прозвучали у виступах Олени Фещенко − заступника директора з науково-педагогічної та навчальної роботи Інституту, кандидата економічних наук, доцента та Ірини Жукової − заступника директора з навчально-виховної роботи Інституту, кандидата наук з державного управління, доцента, які запросили здобувачів вищої освіти брати активну участь у науково-дослідній, суспільно-корисній роботі.

Також, з теплими словами привітання виступили Оксана Іванилова − завідувач відділу відділу навчальної роботи Інституту, кандидат економічних наук, доцент, Тетяна Бурлаєнко − завідувач кафедри  економіки, підприємництва та менеджменту, кандидат педагогічних наук, доцент і куратори академічних груп −  Тетяна Чаусова – доцент кафедри психології та особистісного розвитку, кандидат психологічних наук, доцент та Ольга Постоєва −  доцент кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, кандидат педагогічних наук.

Куратори провели зі здобувачами вищої освіти роз’яснювальну бесіду щодо особливостей організації освітнього процесу в Університеті під час адаптивного карантину та ознайомили із рядом інших поточних і перспективних питань організаційного характеру. Також, здобувачі вищої освіти заповнили Декларацію про академічну доброчесність здобувачів вищої освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Дорогі першокурсники, бажаємо Вам успіхів у навчанні, творчих звершень!