ШАНОВНІ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ, ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ, СТУДЕНТИ, АСПІРАНТИ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ!!!

Сердечно вітаємо вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим – святами, що здавна є найбільш світлими і урочистими, дарують радість спілкування з рідними і близькими, наповнюють серце вірою і любов’ю, несуть у кожну родину тепло, спокій та добро.

Новий рік – це завжди надія на диво. Погодьтеся, скільки б років нам не було, яку б посаду ми не обіймали та якою б справою не займалися, хочеться вірити у різдвяно-новорічну магію.

Бажаємо, щоб у наступному році ви стали щасливішими, а світ відкрив перед вами нові двері до успіху! Зичимо новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів.

Нехай все, що ви планували, обов’язково здійсниться, все, що хотіли почати – розпочнеться, а що хотіли завершити – завершиться. Щоб наступний рік приніс вам стільки радості, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував вам посмішку і частинку добра.

Маємо надію, що 2022 рік принесе нам стабільність. Нехай любов і благополуччя будуть вашими вірними супутниками протягом всього року!

Веселих усім свят! Бережіть себе і будьте здорові!

З повагою,
адміністрація ННІМП ДЗВО «УМО»