Щирі вітання Студентській колегії УМО, студентству ННІМП з шостою річницею створення органу студентського самоврядування Університету!

Щирі вітання Студентській колегії «Університету менеджменту освіти»,
студентству Навчально-наукового інституту менеджменту та психології
з шостою річницею створення органу студентського самоврядування Університету!

ВИ - небайдуже і щире СЕРЦЕ, світла і відкрита ДУША всіх студентів нашого Університету!

Впродовж 6 років Студентська колегія «УМО» збирала і продовжує об'єднувати молодь з активною життєвою та громадянською позицією, невичерпною творчою енергією й купою оригінальних ідей.

Завдяки роботі Студентської колегії життя студентів УМО насичене, різноманітне і цікаве. Разом ми робили перші кроки в розбудові студентського самоврядування в Університеті, вчилися чути і допомагати один одному у вирішенні всіх питань.

За ці роки ВАМИ втілено багато сміливих творчих задумів і амбітних планів, які сповнили яскравими барвами й незабутніми спогадами життя всієї студентської молоді Університету! Дякуємо вам за вашу небайдужість!

Особлива подяка ВАШИМ БАТЬКАМ за те, що вони виховали ВАС і заклали такі важливі життєві цінності!

Увесь колектив Навчально-наукового інституту менеджменту і психології ДЗВО «УМО» щиро вітає Студентську колегію Університету і бажає натхнення, нових звершень та досягнень! Нехай творча наснага, завзятість, оптимізм та гарний настрій не полишають Вас ніколи! VIVAT, CRESCAT, FLOREAT!

Обіймаємо вас!

Директор ННІМП                                                                                                Олена Алейнікова