СПІВПРАЦЯ МІЖ ДРУЖНІМИ КАФЕДРАМИ УМО ТА ХМАПО

Відповідно договору про наукове співробітництво № 01/12 від 21.01.2013 року, укладеного між  ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та Харківською медичною академією післядипломної освіти, 11-12 березня 2017 року в м. Харкові відбулось розширене спільне засідання кафедр педагогіки, філософії та мовної підготовки, менеджменту в охороні здоров’я  ХМАПО та кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології.

Перший день зустрічі було присвячено обговоренню актуальних питань щодо проблеми створення дружнього бізнес-середовища на ринку медичних та освітніх послуг. Наступного дня відбувся  методологічний семінар на тему «Засоби пізнання особистості в контексті відповідності професії менеджера», в якому в on-line режимі взяли участь колеги з різних регіонів України. Представниками кафедри також було обговорено перспективні напрями подальшої співпраці та продовження дружніх стосунків між двома професійними колективами.