Студентська колегія Університету запрошує приєднатись до святкування "VALENTINE'S DAY". Традиційно з 10 лютого до 13 лютого 2020 року можна буде скористатись послугами "Пошти Валентина", розташованої на 4-му поверсі ННІМП. До дня закоханих студентським самоврядуванням створено святковий квест "LOVE IS...", що відбудеться 13-го лютого 2020 року о 16.00 в приміщенні Студентської колегії. На Вас чекають веселі конкурси, тематична фотозона, солодкі подарунки та гарячі освідчення! Запрошуй свою другу половинку та приєднуйся до нас! Буде гаряче!!!