СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА В ДВНЗ УМО

17 листопада 2017 року, в рамках святкування Міжнародного Дня студента, у ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» було проведено святковий квест «Студентські ігри розуму – 2017», в якому окрім студентів денної форми навчання прийняли участь слухачі підготовчого відділення іноземних громадян Навчально-наукового інституту менеджменту та психології.

З урочистим привітанням до студентів звернувся заступник директора ННІМП з навчально-виховної роботи Іван Пустовалов, після якого сформовані команди вирушили у веселу, творчу та кмітливу подорож. П’ять команд отримали перед стартом карту-маршрут з 10 тематичними пунктами призначення для проходження та отримання балів. Гравці команд є справжніми противниками, які не прощають помилок суперникам, що настирливо дихають в спину. Ця пригода дозволяє відчути справжній командний дух, і міцне плече друга поруч. В ній все залежить від власної мотивації та волі до перемоги!

За результатами змагань, після підведення підсумків, у квесті перемогла команда «Бригада і Саня Білик», яка отримала головний солодкий приз. На другому місці опинилась команда «Кирпич», яка теж отримала свою солодку винагороду, а на третьому місті – команда «Бджоли». Всі учасники отримали корпоративні значки ННІМП, гарний настрій та веселий запал в цей святковий день. Хочеться відзначити іноземних громадян, які були представлені у кожній команді, за їх активну, творчу, креативну участь, яка приносила командам учасникам додаткові бали.

Нагороди переможцям були вручені директором Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ УМО Оленою Алейніковою та заступником директора ННІМП з науково-педагогічної та навчальної роботи Володимиром Олійником. Також адміністрацією ННІМП було нагороджено студентів, які протягом всього періоду навчання зарекомендували та проявили себе як активні лідери студентської спільноти Університету.

Після нагородження переможців та активістів студенти та слухачі підготовчого відділення іноземних громадян були запрошені Студентською колегією УМО до холу 3-го корпусу Університету на святковий танцювальний вечір, який вперше проводився у стінах ДВНЗ «Університет менеджменту освіти». Вся атмосфера та гарний настрій сприяли позитивному спілкуванню та встановленню дружніх стосунків між студентами та слухачами підготовчого відділення іноземних громадян Навчально-наукового інституту менеджменту та психології.

АДМІНІСТРАЦІЯ ДВНЗ УМО ТА ННІМП
ВІТАЮТЬ СТУДЕНТСТВО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА-2017!