Святкування з нагоди Дня працівника освіти

27 вересня 2017 року в Залі засідань ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» відбулося святкування з нагоди Дня працівника освіти. З вітальним словом до професорсько-викладацького колективу звернувся ректор університету, академік В. В. Олійник. Він подякував усім за відданість і високий професіоналізм та побажав нових та інноваційних ідей звершень на педагогічній ниві. Структурні підрозділи та науково-педагогічні працівники  Університету були відзначені керівництвом грамотами та подяками за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток освітньої галузі.

Привітання прозвучали і від студентів Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, які, окрім вітань і слів подяки, подарували професорсько-викладацькому складу насичену концертну програму та відеопривітання з професійним святом.

Керівництво Навчально-наукового інституту менеджменту та психології

щиро вітає співробітників із професійним святом, яке об’єднує всіх, хто виховує, навчає нові покоління, даруючи Україні перспективу в обраному нами європейському майбутньому!

Висока фаховість, багатий професійний досвід і вірне служіння своєму народу стануть запорукою утвердження вітчизняної освіти на рівні кращих світових зразків!

Бажаємо миру, міцного здоров’я, добра, щедрої долі та нових здобутків в ім’я України!