Свято гарбуза Геллоуїну

Свято гарбуза Геллоуїну

31.10.2016 року о 14.30 в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» активом студентського клубу Студентської колегії УМО було проведено серед студентів денної форми навчання «Свято гарбуза Геллоуїну».

Перші згадки про Геллоуїн припадають ще на XVI століття, оскільки його прообраз –  язичницьке свято Самайн, яке асоціювалося зі смертю, потойбічним і надприродним, зазначалося ще кельтами. Потім Самайн стали відзначати в усіх країнах Британських островів. У XIX-XX століттях свято поступово відмирає, йому на зміну приходить більш сучасне гуляння – Геллоуїн, що традиційно вважається Днем всіх святих та відзначається у багатьох країнах світу.

За переказами, в ніч перед Геллоуїном духи, що живуть в потойбічному світі, повертаються на землю, саме тому свято, а точніше, день напередодні його, називають Днем всіх святих. А легенда згадує хитрого грішника Джека, якого не прийняли ні в пекло, ні в рай і він поневірявся по землі з пекельним вогнем в руках. Для того щоб полум'я не згасло, Джек використовував гарбуз, як ліхтар, який став згодом символом свята.

У рамках програми святкового заходу «Свято гарбуза Геллоуїну» були проведені кмітливі конкурси, ігри та вікторини, в яких прийняли активну участь студенти І та ІІ курсів денної форми навчання Інституту.

Святкування відбувалось в позитивній атмосфері гарного настрою, гумору та веселощів, залишивши по закінченню приємні враження, спогади та цукерки!