У ДЗВО "УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ" ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 2021

28 квітня 2021 року у ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України було проведено профорієнтаційний захід для майбутніх здобувачів вищої освіти – Всеукраїнський день відкритих дверей 2021. Захід відбувся в онлайн форматі, на платформі Zoom.

Відкрила захід Наталія Петрівна Муранова, проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, докторка педагогічних наук, професорка.

Модераторами заходу були: Галина Віталіївна Бережна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри публічного управління та проєктного менеджменту ННІМП та Святослав Сергійович Корсакевич, методист вищої категорії кафедри публічного управління та проєктного менеджменту ННІМП.

Із вітальним словом до учасників профорієнтаційного заходу звернувся Микола Олексійович  Кириченко, ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих. У своєму виступі Микола Олексійович акцентував увагу на тому, що ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України - єдиний в державі заклад вищої освіти, що перебуває у структурі Національної   академії педагогічних наук України та окреслив переваги навчання в Університеті.

Під час заходу Катерина Олександрівна Кислян - методист методичного відділу Київського регіонального центру оцінювання якості освіти розповіла про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії 2021, в цілому.

Цікавість викликав і виступ Ірини Віталіївни Жукової - відповідального секретаря Приймальної комісії ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, кандидатки наук з державного управління, доцентки, заступниці директора з навчально-виховної роботи ННІМП. У своєму виступі Ірина Віталіївна доповіла про основні кроки вступника, перелік необхідних документів для вступу  та ін.

Родзинкою профорієнтаційної зустрічі були виступи представників кожної з кафедр ННІМП, які у своїх презентаціях доповіли про можливість отримання практичних знань та кар'єрні перспективи після закінчення навчання.

Підсумувала захід по ННІМП Тетяна Євгенівна Рожнова - директорка ННІМП, кандидатка педагогічних наук, доцента, яка подякувала усім учасникам заходу та запросила вступників,  до зустрічі в нашому  закладі освіти.

Також, відбулося представлення особливостей навчання у БІНПО. Доповідач - Вікторія Вікторівна Сидоренко - директорка Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» - докторка педагогічних наук, доцент.

Підводячи підсумки заходу Наталія Петрівна Муранова акцентувала увагу на важливості проведення подібних заходів для висвітлення інформації про актуальні спеціальності, освітню, наукову, міжнародну діяльність, матеріально-технічне забезпечення та дозвілля у ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.