У НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОМУ ІНСТИТУТІ МЕНЕДЖМЕНТІ ТА ПСИХОЛОГІЇ ВІДБУВСЯ ВИХОВНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»

19 листопада 2021 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології в онлайн-режимі, напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи, відбувся виховний захід «З Україною в серці», за участю ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Кириченка Миколи Олексійовича, члена-кореспондента Національної академії наук вищої освіти України, доктора філософії, професора кафедри філософії і освіти дорослих, Муранової Наталії Петрівни, проректорки  з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, докторки педагогічних наук, професорки, професорки кафедри професійної та вищої освіти, «Відмінник освіти України», Рожнової Тетяни Євгенівни, директорки Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, кандидатки педагогічних наук, доцентки. Запрошені представники Національного музею архітектури та побуту України на чолі з першим заступником генерального директора Артемом Палієнком та історик, керівник відділу «Карпати» Національного музею архітектури та побуту України Назаренко Вадим.

Розпочала зустріч заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП, кандидатка педагогічних наук Віра Драгунова хвилиною мовчання, вшануванням усіх тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої України.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернувся ректор ДЗВО «УМО» Микола Кириченко.

Вражаюча розповідь про доленосні події нашої країни Артема Палієнка та Володимира Назаренка доторкнулася до кожного присутнього на зустрічі. Продемонстроване відео  «Історія Українських майданів-від протестів на граніті до Помаранчевої революції»
(https://www.youtube.com/watch?v=tBukajst_mk&list=PLDy9NfHJtaSQOAj89wdA0mfIAfxL6Yx72&index=13) залишило не байдужими здобувачів вищої освіти, які долучались до розповіді.

У процесі бесіди були окреслені шляхи подальших зустрічей здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників з представниками Національного музею архітектури та побуту України.

Слава Україні- Героям слава!