У Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» 13 жовтня 2015 р. проходив урочистий захід, присвячений Дню захисника України

На виконання доручення Київського міського голови В. Кличка від 05.10.2015 № 31833 відповідно до Указу Президента України від 01.10.2015 № 565/2015 «Про відзначення 25-ої річниці Студентської революції на граніті» та з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності української молоді, у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології (ННІМП) ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» 13 жовтня 2015 р. проходив урочистий захід, присвячений Дню захисника України.

14 жовтня – символічний день, свято Покрови українського народу, покрови козацтва. Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

У рамках заходу було проведено історичний екскурс з нагоди 25-ої річниці Студентської революції на граніті з назвою – «Революція на граніті. Перший майдан». На заході були присутні: адміністрація Університету, науково-педагогічні працівники, методисти, лаборанти та студенти денної і заочної форми навчання.

Ведучими заходу були студенти І-го курсу Некрасов Михайло та Катерина Маслова. Зі словами привітання до присутніх звернувся начальник відділу організації кадрової та правової роботи, учасник бойових дій, полковник запасу Касьян Сергій Петрович. Голова студентського самоврядування Лабунець Валентина, студентка ІV курсу напряму підготовки «Менеджмент» та студент І курсу напряму підготовки «Психологія» Надворний Ярослав прийняли, підписаний бійцями 92 ОМ бригади зони АТО український прапор, переданий у відповідь на листи підтримки 01 вересня 2015 року, присвяченому вшануванню захисників України.

В програмі пролунали пісні «Не твоя війна» (група «Океан Ельзи»), «Кукушка» (група «Кино»), «Воины света» (група «Ляпис Трубецкой») у виконанні студентів І-го курсу денної форми навчання Лозиченко Яни, Конобась Ліни, Розсадкіної Лєри, Маслової Катерини, Романченко Валерії під гітарний аконпонемент Арамуні Вардана та Сергія Колєсника.