У НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОМУ ІНСТИТУТІ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ ВІДБУЛИСЯ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

17 вересня 2019 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджмент освіти» відбулись загальні збори здобувачів вищої освіти під головуванням Голови Студентської колегії УМО Єлизавети Чепенко та секретаря Дар'ї Стицюри. На зборах були присутні директор ННІМП ДЗВО «УМО» Алейнікова О. В., заступник директора ННІМП з навчально-виховної роботи Дубініна О.В., заступник директора ННІМП з науково-педагогічної та навчальної роботи Фещенко О. Л. та куратори академічних груп.

На збори здобувачів вищої освіти був запрошений студент Університету Катанії (Італія) Себастьяно Фінночіаріо, який проходить стажування в лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України (керівником стажування від Інституту є Бондаревська І. О., старший науковий співробітник лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти, кандидат психологічних наук, доцент). Себастьяно провів лекцію для здобувачів вищої освіти на тему: «Програми мобільності по Європі для студентів», розповів про свій досвід участі у програмах мобільності: AFS annual program, European voluntary service, Erasmus stadium program, дві які доступні і для українських студентів.

Зустріч проходила англійською мовою, переклад заходу був забезпечений ІвкінимВ. М., доцентом кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП.

На зборах було обговорено питання підготовки та проведення оздоровчого походу 21 вересня 2019 р., також було приділено окрему увагу правилам проживання у гуртожитку Університету.

Заступником директора ННІМП з навчально-виховної роботи Дубініною О. В. було проведено вступний інструктаж з техніки безпеки, ознайомлено здобувачів вищої освіти із законодавчою базою організації освітнього процесу у ЗВО, актент було зроблено на ст.53 Закону України «Про освіту» та ст.40 Закону України «Про вищу освіту». Голова Студентської колегії УМО Єлизавети Чепенко доповіла про зміни до Положення про Студентську колегію Університету.

Голова Студентської колегії УМО та її заступники запросили всіх здобувачів вищої освіти, які мають бажання втілювати креативні ідеї в розвиток Університету та студентства, подати свою кандидатуру до складу Студентської колегії УМО. Єлизавета Чепенко наголосила, що цього року буде проведено конкурс і за результатами співбесіди буде оновлено актив студентського самоврядування УМО.