У НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОМУ ІНСТИТУТІ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИЙ ВИПУСК ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

24 січня 2020 року у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» відбувся святковий випуск здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня.

Урочистості з нагоди вручення дипломів відкрив Ректор університету член-кореспондент Академії наук вищої освіти України, доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих Микола КИРИЧЕНКО.

Ректор звернувся з вітальним словом до випускників та зазначив, що Україна особливо, сьогодні потребує високо освічених фахівців у галузях управління, економіки, психології, педагогіки, здатних реалізувати спільні міжнародні освітні програми і проекти; забезпечити інтеграцію в європейський освітній простір. Розбудова нашої держави, її незалежність ставить і перед нашим Університетом та державою надзвичайно важливе завдання – не тільки навчати, але й виховувати справжніх громадянам і патріотів України.

З вітальними словами до випускників звернулися директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, доктор наук з державного управління, професор  Олена АЛЕЙНІКОВА, професор кафедри психології управління, доктор психологічних наук, професор Павло ЛУШИН, завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна БУРЛАЄНКО.

Сьогоднішня студентська молодь є «ядром» української інтелігенції, і майбутнє нашого народу залежить від змісту цінностей та орієнтирів, від того, якою мірою духовність є основою життя. Саме випускникам Університету доведеться реалізовувати завойовані незалежністю та закладені Конституцією принципи справедливості в повсякденному житті.

Вручення дипломів є знаковою подією у житті випускників, а також поштовхом для досягнення найзаповітніших цілей як у кар’єрному зростанні, так і в особистому житті. Ми, пишаємося своїми випускниками – новим поколінням висококваліфікованих фахівців.

Дорогі наші випускники, ніколи не забувайте свою Alma-Mater! Ми віримо у те, що кожен із вас гідно представляє і представлятиме наш Університет!

Бажаємо всім вам упевненості у власних силах, витримки й наполегливості у досягненні поставленої мети в ім`я процвітання України. Хай щедрою на добро та радість буде ваша доля!