У Навчально-науковому інституті менеджменту та психології відбувся Всеукраїнський День відкритих дверей

14 червня 2021 року у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України в Zoom відбувся Всеукраїнський День відкритих дверей. Це вже третій поспіль захід, який проводиться з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів із життям Університету, напрямами підготовки та спеціальностями навчального закладу.

Офіційну частину відкрив проректор з наукової роботи та цифровізації Університету, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Олег Спірін. У своєму виступі він розповів про Університет, про ті можливості, і переваги, які отримує кожен його студент, а також поінформував присутніх про перспективи працевлаштування випускників. «Наш університет –  єдиний навчальний заклад в Україні у структурі Національної академії педагогічних наук України , – поділився проректор Університету».

Після виступу проректора з наукової роботи та цифровізації Університету на відвідувачів чекала цікава відеоекскурсія нашим вишем.

Особливості вступної кампанії-2021 висвітлила відповідальний секретар приймальної комісії, заступниця директора з навчально-виховної роботи Навчально-наукового інституту менеджменту та психології  ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України Ірина Жукова. «Для того щоб стати нашим студентом вам потрібно зробити зовсім небагато, а розпочати вам пропоную з того, що зайти на наш офіційний сайт http://umo.edu.ua/applicants і визначитися зі спеціальністю, яку ви хочете обрати. Заходьте у вкладку вступникам, там є перелік спеціальностей за яким ви можете вступати, а також ознайомитися з інформацією, яка вас цікавить», – зазначила Ірина Жукова.

Подальша робота Дня відкритих дверей продовжилася виступами завідуючих та представників кафедр Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України. У своїх презентаціях вони розповідали про теоретичні й практичні навички та широкі можливості для працевлаштування випускників. активно спілкувалися із учасниками, влаштувавши справжнє змагання, хто краще й цікавіше представить свою спеціальність.

Маємо надію, що таке близьке знайомство з Навчально-науковим інститутом менеджменту та психології  ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України допоможе абітурієнтам зробити вірний вибір, й вже восени вони приєднаються до нашої згуртованої родини.

До зустрічі в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології  ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України!