У ННІМП 14 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ,  ВІДБУЛАСЯ ЗВІТНА НАРАДА ІЗ КУРАТОРАМИ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП

У ННІМП 14 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ, ВІДБУЛАСЯ ЗВІТНА НАРАДА ІЗ КУРАТОРАМИ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП

14 червня 2021 року на платформі Zoom, відбулася звітна нарада із кураторами академічних груп Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

Нараду провела Ірина Жукова, заступниця директора з навчально-виховної роботи ННІМП ДЗВО «УМО», кандидатка наук з державного управління, доцентка, яка зазначила про основні навчально-виховні заходи проведені у 2020-2021 рр. та подякувала усім кураторам академічних груп за роботу.

Куратори академічних груп у своїх звітних виступах наголошували на реалізованих заходах, зокрема, щодо розробки дієвих методів екологічної психології у спілкуванні зі здобувачами вищої освіти; створених чатів у месенджерах Viber, Telegram зі здобувачами вищої освіти та їх батьками з питань роботи з академічною та фінансовою заборгованостями; аналізу результатів онлайн-анкетувань тощо.

Відбулося жваве обговорення напрямів подальшої роботи для забезпечення навчальної та фінансової дисципліни, заохочення здобувачів вищої освіти до прийняття участі у навчально-виховних та масових заходах, а, також, надання пропозицій щодо їх організації та проведення так як це бачать самі студенти.

Нарада пройшла плідно зі спрямованістю на спільне вирішення обговорених питань.