У ННІМП 18 ТРАВНЯ 2021 РОКУ,  ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ІЗ КУРАТОРАМИ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП

У ННІМП 18 ТРАВНЯ 2021 РОКУ, ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ІЗ КУРАТОРАМИ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП

18 травня 2021 року на платформі Zoom, відбулася нарада із кураторами академічних груп Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

Нараду провела Ірина Жукова, заступниця директора з навчально-виховної роботи ННІМП ДЗВО «УМО», кандидатка наук з державного управління, доцентка. На нараду було запрошено Тетяну Рожнову, директорку ННІМП ДЗВО «УМО», кандидатку педагогічних наук, доцентку.

Тетяною Рожновою було наголошено на тому, що вже розпочалася реєстрація на ЄВІ для вступу до магістратури, а, також, акцентувалася увага на актуальності роботи з бакалаврами для заохочення їх до продовження навчання в Університеті.

          Ірина Жукова звернулася до кураторів академічних груп щодо важливості проведення бесід зі здобувачами вищої освіти для заохочення до прийняття участі у навчально-виховних та масових заходах, а, також, надання пропозицій щодо їх організації та проведення так як це бачать самі студенти. Також, мова йшла по подання кураторами академічних груп щорічних звітів про виконання навчально-виховної роботи до 01 червня 2021 року.

Окремо акцент ставився на важливості своєчасної оплати за навчання та проживання у гуртожитку, а, також, погашення здобувачами вищої освіти академічної заборгованості.

Нарада пройшла плідно зі спрямованістю на спільне вирішення обговорених питань.