У ННІМП ДЗВО «УМО» БУЛО ПРОВЕДЕНО  ГОСТЬОВУ ОНЛАЙН ЛЕКЦІЮ «ТРАНСФОРМАЦІЯ ТА РЕФОРМИ ГРОМАД: ДОСВІД ПОЛЬЩІ»

У ННІМП ДЗВО «УМО» БУЛО ПРОВЕДЕНО ГОСТЬОВУ ОНЛАЙН ЛЕКЦІЮ «ТРАНСФОРМАЦІЯ ТА РЕФОРМИ ГРОМАД: ДОСВІД ПОЛЬЩІ»

У ННІМП 16 вересня 2021 року в рамках дисципліни «Економічне врядування» ОПП «Публічне управління та адміністрування», була проведена онлайн лекція «Трансформація та реформи громад: досвід Польщі».

Ініціатором гостьової лекції виступила гарант ОПП другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, професорка кафедри публічного управління та проєктного менеджменту ННІМП ДЗВО «УМО», докторка наук з державного управління, професорка Алейнікова О. В.

Лекторами були:

  • Даріуш ПАВЛІЩИ, голова гміни Громадка (Республіка Польща), доктор економічних наук, професор;
  • Марцін КЕСІ, декан Бидгощського університету економіки, доктор економічних наук, почесний професор;
  • Петро ПАЧОСКІ, заступник міського голови, депутат міської ради Єленя Гура, докторант Вроцлавського економічного університету

рамках дисципліни «Економічне врядування».

Лекція розрахована була на здобувачів вищої освіти другого (магістерського), третього (освітньо-наукового) рівнів освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» та науково-педагогічних працівників.

У лекції також взяли участь директорка ННІМП, професорка кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, кандидатка педагогічних наук, доцентка Рожнова Т. Є., науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління та проєктного менеджменту ННІМП ДЗВО «УМО»: завідувач кафедри публічного управління та проєктного менеджменту, доктор наук з державного управління, професор Карташов Є. Г., професорка кафедри, докторка наук з державного управління, професорка Діденко Н. Г., професорка кафедри, кандидатка наук з державного управління, доцентка Ковтун О. А., кандидатка економічних наук, доцентка Бережна Г. В., кандидатка наук з державного управління, доцентка кафедри Шмагун А. В., заступник директора ННІМП з навчально-виховної роботи, кандидат педагогічних наук Драгунова В. В., доцентка кафедри психології та особистісного розвитку ННІМП, кандидатка психологічних наук Інжиєвська Л. А., завідувачка кафедри професійної та вищої освіти ЦІПО, докторка педагогічних наук, професорка Сергеєва Л. М. та інші науковці ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Особливо вразив присутніх патріотизм до України пана Даріуша, його виступ був українською мовою, ми бачили, що пан Даріуш мав позаду себе фон з українськими символами, декілька раз з його вуст звучало таке рідне для нас: «Слава Україні!».

Час, відведений на лекцію, пролетів швидко та непомітно, а саме заняття стало оригінальним та ефективним продовженням співпраці кафедри публічного управління та проєктного менеджменту ННІМП ДЗВО «УМО» з польськими громадськими діячами та науковцями.