У ННІМП ДЗВО "УМО" ВІДБУЛАСЯ ОПЕРАТИВНА НАРАДА ЗI ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ У ГУРТОЖИТКУ УНІВЕРСИТЕТУ!

03 березня 2021 р., на платформі Google meet, відбулася оперативна нарада зi  здобувачами вищої освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти», які проживають у гуртожитку Університету.

Нараду провели директор ННІМП ДЗВО «УМО» - Тетяна Рожнова та заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП ДЗВО «УМО» - Iрина Жукова.

На нараду було запрошено завідуючу відділенням підготовки іноземних громадян до вступу у ЗВО  ННІМП ДЗВО «УМО» - Ганну Вишневську, завідуючу гуртожитком ДЗВО «УМО» - Наталію Шевченко, кураторів академічних груп ННІМП ДЗВО «УМО», голову Студентської колегії ДЗВО «УМО» - Єлизавету Чепенко та ін.

Основним питанням, яке обговорювалося на нараді, було переселення деяких здобувачів вищої освіти ННІМП ДЗВО «УМО», у зв'язку з приїздом іноземних слухачів, та невідкладне погашення боргів за проживання у гуртожитку Університету.

Усі присутні висловлювали свої думки та бачення вирішення суперечливих питань. Адміністрація відповіла на, хвилюючі здобувачів вищої освіти, питання  та звернулася із проханням підійти до даної ситуації із розумінням.

У цілому, нарада виявилася плідною та ефективною.