У ННІМП ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ - ZOOM КАВ’ЯРНЯ

У ННІМП ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ - ZOOM КАВ’ЯРНЯ

27 лютого 2021 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» відбувся День відкритих дверей - Zoom кав’ярня. Захід було організовано кафедрою публічного управління і проєктного менеджменту.

Під смак ароматної кави у дружній атмосфері адміністрацією ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та науково-педагогічними працівниками кафедри було ознайомлено майбутніх абітурієнтів з освітніми програмами, переваги навчання, умовами вступу до Навчально-наукового Інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та ефективними інструментами для побудови кар’єри й планування життєвого шляху.

У заході взяло участь близько 25 осіб, серед яких були учні закладів загальної середньої освіти, науково-педагогічні працівники та державні службовці.

Під час Дня відкритих дверей науково-педагогічними працівниками кафедри публічного управління і проєктного менеджменту було проведено майстер-клас на тему: «Проєктний менеджмент у публічній сфері: інструменти для життя та кар’єри».

Адміністрація Інституту та науково-педагогічні працівники кафедри ННІМП ДЗВО «УМО» висловлюють щиру подяку учасникам заходу і запрошують до участі у постійно діючій Zoom-кав’ярні – 18 березня 2021 року. Далі буде…