У ННІМП пройшов «Тиждень безпеки»

У Навчально-науковому інституті менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» (далі - ННІМП) з 12 квітня 2021 р. по 16 квітня 2021 р. пройшов «Тиждень безпеки». Метою проведення «Тижня безпеки» було привернення уваги здобувачів вищої освіти до важливості дотримання здорового способу життя, норм безпечної поведінки.

У рамках «Тижня безпеки» були проведені різні заходи.

13 квітня 2021 р., на платформі Google meet відбувся директорат ННІМП, на якому Тетяною Рожновою  - директором ННІМП були висвітлені основні заходи, які планується провести у рамках «Тижня безпеки» для інформування здобувачів вищої освіти щодо важливості питань безпеки життєдіяльності.

У цей же день відбулася нарада з кураторами академічних груп ННІМП, яку провела Ірина Жукова - заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП. На нараду було запрошено: Наталію Шевченко - завідуючу гуртожитком ДЗВО «УМО» та Олега Дейнеку - члена Активу Студентської колегії ДЗВО «УМО». На нараді мова йшла про те, що, знаючи правила і норми безпечної поведінки, можна уникнути дуже багатьох неприємностей. Також, була надані інформація про роботу психологічної служби «PSY U2».

У рамках «Тижня безпеки», усі куратори академічних груп провели індивідуальні бесіди зі здобувачами вищої освіти, які були спрямовані на те, щоб нагадати здобувачам вищої освіти основні питання безпеки життєдіяльності, адже життя - найцінніше, що дано людині і від нас самих багато в чому залежить, яким воно буде.

Заходи проходили з урахуванням дотримання вимог щодо попередження поширенню коронавірусної інфекції у закладах освіти.

За результатами тематичного «Тижня безпеки»  здобувачі вищої освіти освоїли отриману інформацію, їх багаж знань оновився і поповнився.