У ННІМП розпочалися вступні фахові випробування

24 листопада 2020 р. у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» розпочалися вступні фахові випробування для вступу на навчання.

Олена Алейнікова - директор ННІМП ДЗВО «УМО» відзначила, що зараз у вступників дуже відповідальний етап - майбутні студенти складають вступні фахові випробування та побажала їм успіхів.

Ірина Жукова - заступник директора з навчально-виховної роботи  ННІМП ДЗВО «УМО» відзначила, «якщо Ви бажаєте впевнено працювати за обраними Вами спеціальностями та досягти значних успіхів у Вашому житті вступ до нашого Універстету - правильний вибір».

Голови фахових атестаційних комісій ННІМП ДЗВО «УМО», також, привітали вступників та відмітили, що  попереду їх чекає реалізація задуманих планів та нових проєктів.

Вступні фахові випробування були проведені із дотриманням усіх необхідних вимог, у зв’язку із продовженням загальнонаціонального карантину та з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

Для тих вступників, хто не зміг особисто бути присутнім на іспитах були розроблені умови та порядок проведення вступних фахових випробувань  за дистанційною формою.

Дружній колектив ННІМП ДЗВО «УМО» бажає вступникам успіхів на іспитах та чекає у стінах навчального закладу!