У ННІМП ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ІЗ КУРАТОРАМИ АКАДЕМІЧНИХ ГРУП

17 березня 2021 року, на платформі Google meet, відбулася нарада із кураторами академічних груп Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».

Нараду провела Ірина Жукова - заступник директора з навчально-виховної роботи ННІМП ДЗВО «УМО». На нараду було запрошено: Тетяну Рожнову - директора ННІМП ДЗВО «УМО» та Наталію Шевченко - завідувачку гуртожитком ДЗВО «УМО».

На нараді першочерговий акцент ставився на відпрацюванні комплексного, системного алгоритму по роботі з боргами серед здобувачів вищої освіти як за надання освітніх послуг, так і за проживання у гуртожитку ДЗВО «УМО». Також мова йшла про забезпечення подачі кураторами академічних груп звітної інформації про виконану ними роботу, у період з15 вересня 2020 року по 15 березня 2021 року. Це має сприяти здійсненню оперативного контролю над реалізацією навчально-виховної роботи зі здобувачами вищої освіти ННІМП ДЗВО «УМО», формування комплексного, системного підходу щодо розв’язання проблемних питань тощо.

Тетяна Рожнова подякувала кураторам академічних груп за активну роботу зі здобувачами вищої освіти,  які взяли участь у конкурсі читців-декламаторів віршів до дня народження  Т. Г. Шевченка «Читаємо твори Т.Г. Шевченка разом». Була відмічена актуальність таких заходів для розвитку творчої діяльності здобувачів вищої освіти, розкриття їх креативного потенціалу.

Ірина Жукова звернулася до кураторів академічних груп із проханням провести роботу зі здобувачами вищої освіти для заохочення їх до участі у конкурсі «Міс і містер УМО 2021».

Нарада пройшла плідно зі спрямованістю на спільне вирішення обговорених питань!