У ННІМП ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ З ДИРЕКЦІЄЮ ІНСТИТУТУ ТА ПРЕДСТАВНИКАМИ  СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ УНІВЕРСИТЕТУ

У ННІМП ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ З ДИРЕКЦІЄЮ ІНСТИТУТУ ТА ПРЕДСТАВНИКАМИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ УНІВЕРСИТЕТУ

20 травня 2021 року на платформі Zoom відбулася зустріч здобувачів вищої освіти з дирекцією Інституту та представниками  структурних підрозділів Університету.

Відкрила зустріч Тетяна Євгенівна Рожнова, директорка ННІМП, кандидатка педагогічних наук, доцентка, яка відмітила важливість зібрання для обміну думками, вирішення спільних питань для покращення навчання в Університеті, а також щодо ліквідації академічної та фінансової заборгованості здобувачами вищої освіти.

Заступниця директора з навчально-виховної роботи ННІМП, кандидатка наук з державного управління, доцентка Ірина Віталіївна Жукова звернула увагу здобувачів вищої освіти на важливість розуміння не лише своїх прав, але й обов’язків щодо навчання в Університеті та проживання в гуртожитку.

З питань академічної заборгованості виступила завідувач відділу навчальної роботи, кандидатка економічних наук, доцентка Оксана Анатоліївна Іванилова.

Юрист Університету, Максим Юрійович Шимов, працівники бухгалтерії та  планово-економічного відділу Університету виступили з інформацією щодо важливості своєчасної оплати за навчання та проживання  гуртожитку, а, також, розуміння планування фінансово-господарської діяльності Університету.

Студентами ставилися різні запитання щодо організації освітнього процесу та питання щодо проживання в гуртожитку, на які їм надавались відповіді.

Зустріч пройшла плідно зі спрямованістю на спільне вирішення обговорених питань.