У ННІМП ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

13 березня 2021 року, в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» відбувся День відкритих дверей, організований кафедрою педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти.

З урахуванням епідеміологічної ситуації, захід було проведено у форматі онлайн.

У ході зустрічі, усі присутні мали можливість ознайомитися із перевагами навчання в ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти», в цілому, та на кафедрі педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти, зокрема.

Особливо приємно було працювати викладачам кафедри у віртуальній управлінській майстерні «Абетка керівника: критичне мислення лідера» спільно зі здобувачами вищої освіти освітньої програми «Управління навчальним закладом» академічних груп УНЗ-20-Г1 та УНЗ-19-Г1.

Учасники заходу висловили щире захоплення організацією освітнього та навчального процесів у ННІМП для становлення фахівців майбутнього покоління.