Участь голови Студентськоi колегii УМО у Ярмарцi професiй в м.Вишневе (Киiвська обл.)

15 травня 2018 року у приміщені загальноосвітньої школи № 3 м. Вишневого, Києво-Святошинський районний центр зайнятості проводив Ярмарку професій – 2018 де були присутні представники вищих, базово-вищих та професійно-технічних навчальних закладів Київської області та м. Києва, учнівська молодь випускних класів, їх батьки та вчителі. Безпосередню участь у заході взяли учні Вишневських шкіл № 1, № 2, № 3, № 4; Боярського навчально-виховного комплексу «Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3»; школи Софіївської Борщагівки; школи Петропавлівської Борщагівки; школи Крюківщини та школи Петрівського.

У заході активну участь прийняв голова Студентської колегії УМО Некрасов М. Під час проведення заходу він особисто спілкувався з майбутніми абітурієнтами, відповідаючи на їх запитання. Учнів випускних класів цікавили питання переліку предметів ЗНО для вступу, порядку оплати за навчання, студентського життя, проведення виховної роботи, рівня викладання іноземної мови, зручності доїзду до університету, наявності бюджетних місць, знижок в оплаті за навчання для соціально незахищених громадян, гуртожитку, його вартості.

Під час проведення заходу учні отримали рекламні матеріали з інформацією про освітні програми Університету та контактні дані закладу, а також були запрошені відвідати його особисто.