Участь кафедри педагогіки, управління та адміністрування в ярмарку професій

17 – 18 квітня 2019 р. в рамках реалізації Програми Державної служби зайнятості щодо профорієнтаційних заходів, які проводяться з метою вибору професії учнями закладів загальної середньої освіти в місті Кагарлик, Миронівка Київської обл. відбувся «Ярмарок професій» та презентація закладів освіти. Участь у заході взяли більше 130 учнів закладів загальної середньої освіти Кагарлицького району та представники 6 освітніх закладів м. Миронівка Київської області.

Зокрема, з презентацією освітніх програм виступили випускники та здобувачі вищої освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти». До уваги учнів шкіл було запропоновано наглядову інформацію, роздано інформаційні матеріали про умови вступу, спеціальності, терміни та умови навчання в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти».

Метою проведення даного заходу є допомога учнівській молоді у виборі майбутньої професії, адже там відбувається знайомство із закладами освіти, спеціальностями, за якими навчають і які є актуальні на ринку праці.

Учні шкіл мали змогу поспілкуватися з випускником ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Олександром Мєдвєдєвим, який ознайомив школярів зі спеціальностями випускних кафедр закладу. Він наголосив на важливості вибору професії, адже відомо, що коли людина працює із задоволенням, вона не помічає часу і втоми. А невірно вибраний в юності шлях в подальшому може призвести до розчарування!

Учням продемонстрували профорієнтаційні анімаційні відеоролики про ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та презентацію «Християнська педагогіка» для педагогічних працівників закладів Київської області.

Отримана інформація є цікавою і корисною, але вибір залишається за школярами. Щоб вдало обрати професію, потрібно прислухатись до своїх побажань, врахувати результати тестуваня, взяти до уваги  поради батьків та вчителів.