Участь науково-педагогічних працівників ННІМП у Ярмарку професій

19 квітня 2019 р. науково-педагогічні працівники Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» взяли участь у Ярмарку професій, який відбувся на базі ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти». На захід було запрошено близько 200 учнів закладів загальної середньої освіти Бориспільського, Богуглавсьго, Тетіївського районів та м. Ржищів.

Під час заходу доцент кафедри управління проектами та загальнофахових дисциплін Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Івкін В.М. ознайомив учнів з освітніми програмами Інституту, заступник директора ННІМП з навчально-виховної роботи Дубініна О.В. наголосила на перевагах навчання в Навчально-наукового інституту менеджменту та психології та прийняла разом з учнями участь у кондитерських майстер-класах, які було організовано провідними майстрами виробничого навчання ДНЗ «Богуславський центр професійно-технічної освіти».

Дякуємо організаторам та адміністрації ДНЗ «Богуславський центр професійно - технічної освіти» за співпрацю, чудово організований захід та можливість популяризації освітніх послуг Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» серед учнівської молоді Богуславського района.