Участь науково-педагогічних працівників ннімп у профорієнтаційному заході на базі Богуславського академічного ліцею №1

18 вересня 2019 р. в межах Всеукраїнського тиждня з протидії булінгу заступник директора ННІМП з навчально-виховної роботи Оксана Дубініна та завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Тетяна Бурлаєнко провели тренінг «Булінг у шкільному середовищі: 4 кроки його подолання» для учнів 10-11 класів Богуславського академічного ліцею №1

Кожен з учасників тренінгу отримав інформацію про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та практичні поради щодо попередження цього явища серед підлітків.

Науково-педагогічні працівники ННІМП ДЗВО «УМО» у Богуславському академічному ліцеї №1 створили атмосферу сприятливого освітнього простору з ігровими формами засвоєння інформації та опрацювання кейсів запобігання міжособистісних конфліктів, навчили учнів ліцею бути толерантними по відношенню до своїх однолітків, опрацювали уявні конфліктні ситуації та способи їх подолання.

Також кожен з учасників тренінгу мав можливість познайомитися з освітніми програми ННІМП ДЗВО «УМО».

Колектив науково-педагогічних працівників Навчально-наукового інститут менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» висловлює щиру подяку за співпрацю директору Богуславського академічного ліцею №1 Катерині Андріївні Івченко.

Приєднуйтесь до нашої УМО-спільноти, разом приємніше креативити, вчитися та заводити нових друзів!!!