УЧАСТЬ ННІМП У РОБОТІ І ФОРУМУ ОБДАРОВАНИХ УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

19 травня 2021 року на запрошення керівника Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Наталії Самойленко, науково-педагогічні працівники Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» взяли участь у роботі І Форуму обдарованих учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, який відбувся в онлайн форматі на платформі Google Meet.

Форум було організовано з метою підтримки талановитих і обдарованих учнів, сприяння їх творчому зростанню; створенню умов для успішної інтеграції учнівської молоді в освітній простір та розвитку її творчого мислення та здібностей; поширення перспективного педагогічного досвіду та інноваційних розробок педагогічних працівників, які працюють з обдарованою молоддю.

На форумі були присутніми близько 50 осіб – це творча та талановита молодь Сумщини, педагогічні працівники, які підтримують творчі ініціативи молодого покоління.

Під час форуму з вітальним словом до учасників звернулися Оксана Ковтун, кандидат наук з наук з державного управління, доцент, завідувачка відділу міжнародного співробітництва ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та Оксана Дубініна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри публічного управління і проєктного менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти». Виступаючі побажали учасникам форуму натхнення на подальші творчі проєкти, успіхів та плідної праці під час заходу, міцного імунітету та перспектив у подальшому творчому зростанні.

Під час пленарного засідання Євген Карташов, доктор наук з державного управління, доцент, завідувач кафедри публічного управління і проєктного менеджменту, Олена Алейникова, доктор наук з державного управління, професор кафедри публічного управління і проєктного менеджменту, Тетяна Букорос, кандидат політичних наук, доцент, професор кафедри публічного управління і проєктного менеджменту, Галина Бережна, кандидат економічних наук, доцент кафедри публічного управління і проєктного менеджменту, Оксана Ковтун, кандидат наук з державного управління, завідувачка відділу міжнародного співробітництва ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доцент кафедри публічного управління і проєктного менеджменту  презентували майстер-клас «Проєктний менеджмент у публічній сфері: інструменти для життя та кар’єри», під час якого учасників форуму було ознайомлено з освітніми програми ДЗВО «Університет менеджменту освіти», особливостями вступу та навчання в Університеті, з проєктними технологіями, які виступають основними інструментами побудови кар’єри та життя, зокрема: Agile-підхід і метод проєктів, дерево проблем та дерево цілей, SMART-критерії цілей, Цикл Шухарта-Демінга та ін.

Під час роботи з творчою та талановитою молоддю Сумщини Тетяна Бурлаєнко, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри економіки підприємництва та менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та Оксана Дубініна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри публічного управління і проєктного менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» зосередили увагу молоді на особливостях освітньо-професійних програм ДЗВО «УМО», на перевагах навчання в Університеті менеджменту освіти, на умовах вступу до Університету та можливостях участі у програмах академічної мобільності для студентства ДЗВО «УМО» на базах провідних європейських закладах освіти, зокрема Гуманітарно-природничим університетом імені Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) та Варшавським університетом менеджменту «Collegium Humanum» (Республіка Польща, м. Варшава). Також був проведаний  з учнями ПТО Сумщини майстер-клас «Патостри VSКар’єра», під час якого науково-педагогічні працівники розповіли учням про вплив патостримінгу на соціальну поведінку молоді, побудову кар’єри, визначили разом з учнями шляхи убезпечення себе від стримерів, розкрили особливості поведінки дітей-інфлюенсерів та побудували «хмаринку слів» з використанням сервісу menti.com, відповідаючи на питання: «Навіщо Інтернет? Що класного у соціальних мережах? Що погано у соціальних мережах? Як ти почуваєшся коли користуєшся соціальними медіа?».

Науково-педагогічні працівники ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» дякують організаторам І Форуму обдарованих учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області за запрошення та можливість поділитися досвідом з провідними педагогічними працівниками закладів ПТО і творчою талановитою молоддю Сумщини.