Участь студентів ННІМП УМО у урочистому заході МОН: Всеукраїнський День дошкілля

23.09.2016 року студенти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» денної форми навчання взяли активну участь у проведенні урочистого заходу Всеукраїнський День дошкілля, що був організований Міністерством освіти і науки України та проходив у Київському палаці дітей та юнацтва.

Мета цього свята – підняття престижності професії педагога та інших працівників дошкільного навчального закладу, об’єднання потенціалу дошкільної освіти усіх регіонів України, привернення уваги до проблем дитячих садків та дошкільної освіти загалом.

У заході брали участь наступні студенти денної форми навчання:

1.      Некрасов М. (УПБ-15-Д3) – ведучий;
2.      Маслова К. (ПБ-15-Д2) – ведуча;
3.      Лаптєва К. (УПБ-15-Д2) – волонтер;
4.      Білик О. (УПБ-15-Д3) – волонтер;
5.      Олещенко А. (УПБ-15-Д3) – волонтер;
6.      Гончарова А. (МОБ-15-Д2) – волонтер;
7.      Андрієнко О.(ПБ-15-Д2) – волонтер;
8.      Кододова О. (МОБ-14-Д1) – волонтер;
9.      Стицюра Д (МОБ-16-Д2) – волонтер;
10.    Бут Н. (УПБ-15-Д3) – волонтер.

Адміністрація Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» висловлює подяку учасникам заходу за їх життєву і творчу активність.