Участь у освітньому семінарі в посольстві Латвійської Республіки

Участь у освітньому семінарі в посольстві Латвійської Республіки

20 жовтня 2021 року професорка кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», к. держ. упр., доцент Ковтун Оксана відвідала освітній семінар в посольстві Латвійської Республіки, який був організований консалтинговою компанією «Інтелект Гід» спільно із  Латвійським Університетом (University of Latvia), університетом «Turiba» (University Turiba),  Вентспілською вищою школою (Ventspills University College) та Ризьким технічним університетом (Riga Technical University).

Гостей семінару привітав Надзвичайний та Повноважний посол  Латвійської Республіки пан Ілгварс Клява (Ilgvars Kļava) та директорка компанії «Інтелект Гід» Дарія Курдюмова.

Основними спікерами – представниками латвійських вищих навчальних закладів, були визначені пріоритети та стратегії розвитку своїх університетів у міжнародній сфері, презентовані програми навчання на англійській мові для українських здобувачів всіх рівнів – бакалаврату, магістратури та PhD; можливості для науково-педагогічних працівників щодо підвищення кваліфікації та спільних наукових публікацій, проведення зимових та літніх шкіл. Особливо корисною та цікавою була інформація про стипендіальні програми, як державні, так і грантові.

У процесі спілкування із представниками міжнародного відділу Ризького технічного університету Маріте Траніна та міжнародною координаторкою Латвійського Університету Зане Свіляне було обговорено можливість міжнародної співпраці кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» за основним видами діяльності: науковою та академічною мобільністю, публікаційною діяльністю, стажуванням тощо.

Дякуємо організаторам за цікаву та корисну інформацію та надану можливість взяти участь в освітньому семінарі!