Учать у першому  в Україні HR-Форумі «Політика рівності на робочому місці»

Учать у першому в Україні HR-Форумі «Політика рівності на робочому місці»

24 травня 2016 року члени кафедри економіки та управління Навчально-наукового інституту менеджменту та психології взяли учать у першому  в Україні HR-Форумі «Політика рівності на робочому місці».

Форум став платформою на якій зібрались HR, топ-менеджери, керівники компаній та представники громадських організацій, науковці з метою обміну досвіду по впровадженню політики рівності на робочому місці. Більше 100 осіб аналізували реальні кейси успішних українських компаній та обговорювали переваги, які бізнес може отримати від інклюзивності.  Викладачі кафедри прагнуть доносити до своїх студентів новітні  тенденції бізнесу, розглядати на заняттях європейські практики для того щоб з лав нашого Університету виходили конкурентоспроможні фахівці. Доведено, що  інклюзивні та толерантні суспільства є більш сприятливими для бізнесу та економічного розвитку. Варіативні, відкриті робочі місця заохочують креативність, інновації та свіжі ідеї. Закономірно зростає продуктивність праці.

Старший викладач кафедри Діденко Марина представила на форумі авторський тренінг  "Політика рівності" метою якого є підвищення рівня толерантності серед співробітників організації не залежно від їх статті, кольору шкіри, віку, віросповідання, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Форум організований Всеукраїнською благодійною організацією «Точка опори» у співпраці з Національною Асамблеєю інвалідів України та Жіночим консорціумом України за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», Генеральний кар’єрний партнер Head Hunter Україна, інформаційний партнер KyivPost.