Урок Соборності України «Єднання заради Незалежності»

На виконання Указу Президента України № 731 від 30 грудня 2015 року «Про відзначення у 2016 році Дня Соборності України» з метою виховання у студентів почуття патріотизму і гордості за свою державу, 20 січня 2015 року о 12.00 в ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» був проведений Урок Соборності України «Єднання заради Незалежності», який проводив старший викладач кафедри економіки та управління персоналом Сєднєв С.С.

На заході виступали: старший викладач кафедри економіки та управління персоналом Сєднєв С.С. з доповіддю «Єднання заради Незалежності», студент групи УПБ-15-Д2 Арамуні Вардан з доповіддю «Живий ланцюг 1990 року», студентка групи УПБ-15-Д3 Конобась Ліна з доповіддю «Михайло Грушевський та його роль у створенні УНР» та студент групи УПБ-15-Д3 Некрасов Михайло з доповіддю «Євген Петрушевич».

Доповіді виступаючих викликали жвавий інтерес та дискусії серед студентів. За підсумками Уроку Соборності України можна зробити висновки, що сучасна молодь цікавиться історією України та є патріотами своєї Батьківщини.