В ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» було проведено «Круглий стіл», присвячений творчій спадщині М. С. Грушевського

29 вересня 2016 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 18 серпня 2016 року № 999 «Про відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського» в залі засідань ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» було проведено «Круглий стіл», присвячений творчій спадщині М. С. Грушевського, «Михайло Грушевський – видатний учений, політичний та громадський діяч».

М. С. Грушевський – славетний історик ХХ століття, академік Всеукраїнської Академії Наук, автор багатотомного видання «Історія України – Руси», унікальної пам’ятки української і всеслов’янської культури, невід’ємної складової світової культури, політик і державотворець української незалежної держави, який, як Голова Центральної Ради, проголосив народження нової європейської держави – Української Народної Республіки, першим президентом якої його обрала Центральна Рада. Політичні погляди М. С. Грушевського змінювалися, але любов до свого народу, до історичної істини для нього завжди були вищим мірилом і в науковій творчості, і в політичній діяльності.

«Круглий стіл» урочистою промовою відкрила проректор з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, професор Отич Олена Миколаївна. На «Круглому столі» з цікавими, змістовними доповідями та презентаціями виступили старший викладач кафедри управління проектами та загально фахових дисциплін Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Сєднєв С. С., методист відділу навчальної роботи та працевлаштування, магістр Історії Зубенок Є. С., начальник відділу освіти Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Біла С. В. доцент кафедри філософії освіти дорослих ЦІППО, кандидат філософських наук Ілляхова М. В. Ведучим заходу був заступник директора ННІМП з виховної роботи Пустовалов Іван Вікторович.