В Навчально-науковому інституті менеджменту та психології УМО НАПН України відбувся міжнародний науково-практичний семінар-тренінг "Виховання характеру"

7-8 жовтня 2015 р. в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології УМО НАПН України відбувся міжнародний науково-практичний семінар-тренінг "Виховання характеру" за участю магістрів зі спеціалізації "Християнська педагогіка у вищій школі".

Організатори семінару зустрілися з ректором УМО НАПН УКРАЇНИ Олійником Віктором Васильовичем  президентом Східноєвровропейської місії  Бобом Бьорні, віце-президентом Східноєвровропейської місії по роботі в Східній Європі Бартошом Рибінські, обмінялися подяками і сертифікатами, домовилися про співпрацю на майбутнє.
У роботі семінару-тренінгу брали участь директор програми "Виховання характеру для дітей" Чарльз Ландрет ,   тренер координатор міжнародних проектів Девід Глісонтренер доктор філософії, координатор міжнародних проектів   Джон Кук,  директор Фонду «Всеукраїнська гуманітарна місія» Новікова Дар’я,  головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Євтушенко Раїса Іванівна,  голова Громадської Ради при Міністерстві освіти і науки з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями, Народний депутат України V – VI  скликань Марущенко Володимир Станіславович й інші.
Двуденний семінар-тренінг було завершено в рученням учасникам тренінгу міжнародних сертифікатів.
Модератор семінару доктор педагогічних наук, професор кафедри управління навчальним закладом та педагогіки вищої школи Сіданіч Ірина Леонідівна.