В НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОМУ ІНСТИТУТІ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПСИХОЛОГІЇ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ

19, 20 лютого 2020 р. у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» на кафедрі публічного управління і проектного менеджменту відбувся успішний захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 281 – Публічне управління та адміністрування (Групи ДС-17-Г,ДС-18-Г).

Команда науково-педагогічних працівників Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «УМО» вітає здобувачів вищої освіти із захистом магістерських робіт!

Бажаємо, щоб знання і досвід, накопичені за час навчання в Університеті допомогли вам вибрати правильний і перспективний подальший шлях у житті, бажаємо приголомшливих можливостей і чудових ідей, доброї удачі і безсумнівного щастя, втілення мрій, творчого процвітання й не зупинятися на досягнутому!!!!