в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології за підтримки Студентської колегії УМО відбулось тренінгове заняття з пошуку фактів

Де правда? Кому вірити? Як розуміти гасла, обіцянки, результати рейтингів? Чи завжди ви впевнені у своєму виборі? "Не віррр - перевіррр!!!"!!! #Невірперевір

19 березня 2019 року об 11.30 в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" за підтримки адміністрації Інституту та Студентської колегії УМО відбулось тренінгове заняття з пошуку фактів. Мета заняття – навчити здобувачів вищої освіти розрізняти маніпуляції у будь - яких кампаніях, розвивати навички критичного мислення, знати, де і як перевіряти інформацію.

Учасниками заняття в ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" стали здобувачі вищої освіти освітніх програм "Менеджмент" та "Психологія" 1-2 курсів навчання, також приєдналась до тренінгового зайняття Голова студентського самоврядування Чепенко Єлизавета, які протягом 60 хвилин разом з викладачами кафедри педагогіки, управління та адміністрування кан. пед. наук, доц. Махинею Тетяною Анатоліївною та канд. пед. наук, доц. Приходькіною Наталією Олексіївною  розвивали навички критичного мислення, навчалися розрізняти маніпуляції у передвиборчих компаніях, свідомо приймати рішення, вимикаючи емоції та зберігаючи «холодну голову», використовуючи методику розроблену IREX in Ukraine.

Заняття пройшло у дружній, комфортній і емоційно піднесеній атмосфері, що сприяло формуванню навичок свідомого та відповідального виборців.