В рамках Проекту «Безкоштовна психологічна служба» та при підтримці «Всеукраїнської асоціації екологічної допомоги», відбувся перший тренінг на тему «Сучасний лідер»

1 березня 2016 року в рамках Проекту «Безкоштовна психологічна служба» на базі ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та при підтримці «Всеукраїнської асоціації екологічної допомоги», відбувся перший тренінг на тему «Сучасний лідер». Зустріч було проведено координатором Проекту Оленою Сліпченко з членами Студентської колегії ДВНЗ «Університет менеджменту освіти».

Основною метою даного заходу було виявлення особистісних лідерських якостей і розвиток лідерського потенціалу членів Студентської колегії ДВНЗ «Університет менеджменту освіти». Зустріч проходила в теплій, дружній атмосфері у форматі дискусії, творчого обміну думками, активній груповій взаємодії та залишила по собі незабутні враження у всіх учасників тренінгу.

Студентська колегія УМО висловлює щиру подяку завідувачу кафедри загальної та практичної психології професору Лушину Павлу Володимировичу, Сліпченко Олені та чекає на продовження серії тренінгів, наступний з яких має відбутися 15 березня 2016 року на тему «Командоутворення».