VI Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Хортицький Кобзар»

09 березня 2021 року з нагоди Дня народження Тараса Григоровича Шевченка відбувся VI Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Хортицький Кобзар». Завідувач кафедри публічного управління і проєктного менеджменту ННІМП ДЗВО  «Університет менеджменту освіти»   Карташов Євген Григорович, входив до складу журі даного конкурсу-фестивалю.

Уперше  на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Хортицький Кобзар» було представлено 18 областей України, 127 молодих, талановитих учасників-кобзарів. Журі виокремило талановитість і харизму учасників.

Основним завданням конкурсу-фестивалю є збереження та відродження народного мистецтва, популяризація та розвиток національного інструменту - бандури серед дітей та молоді, створення самодіяльних  колективів бандуристів, обмін досвідом у напрямку кобзарського виконавства з іншими областями України.