Вибір професії – важливий крок у майбутнє.

Вибір професії – важливий крок у майбутнє.

22 та 24 березня 2017 року представники ННІМП ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України  взяли участь у заходах «Ярмарок професій», що проходили у Баришівському центрі позашкільної роботи «Мрія», Березанському та Бориспільському центрах зайнятості Київської області. Організатори заходу: Баришівський, Березанський та Бориспільський районні центри зайнятості, а також управління освіти, молоді та спорту даних районних державних адміністрацій Київської області.

Метою заходів було зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, розширити їх уявлення про робітничі та управлінські професії, сформувати позитивне ставлення до них, надати детальну інформацію про навчальні заклади.

На ярмарку зібралися учні міських та сільських загальноосвітніх навчальних закладів Баришівського, Березанського та Бориспільського районів Київської області. Загалом ярмарки відвідало понад 350 учнів 9 – 11 класів. Було представлено близько 20 професійно-технічних і вищих навчальних закладів України, зокрема Національний авіаційний університет, Національний транспортний університет, Київський національний університет будівництва і архітектури, Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації та ін., які провели презентацію своїх навчальних закладів. ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» прийняв активну участь у заходах з метою популяризації себе, як провідного навчального закладу.

Інформація ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» викликала жвавий інтерес серед майбутніх абітурієнтів. Їх цікавили питання про умови вступу до Університету, організацію навчального процесу, побутових умов проживання студентів та позанавчальне студентське життя.