Відбулась офіційна зустріч міжнародної делегації (Республіка Корея) з керівництвом Університету.

30 березня 2018 року Навчально-науковим інститутом менеджменту та психології  ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» було організовано офіційну зустріч міжнародної делегації (Республіка Корея) з керівництвом Університету.

Високоповажних гостей – Директора Глобального Інституту Розвитку Інтелекту, Голову комісії з питань освіти ІМЕІ, Начальника філії ІМЕІ в Теджон (Чхунчон), заслуженого доктора педагогічних наук, професора ІМЕІ О СОН ГУН, Ректора філіалу Міжнародного Інституту Розвитку Інтелекту ПАРК САНГ СУ, члена комітету освіти ІМЕІ, члена ради консультантів ІМЕІ «Єдине серце», почесного журналіста корейської газети «Кенгам Ільбо», професора ІМЕІ О СЕ ДЖЕ приймав Ректор ДВНЗ «УМО», доктор філософії, член-кореспондент Академії наук вищої освіти України Микола КИРИЧЕНКО. Професор О СЕ ДЖЕ привітав Миколу КИРИЧЕНКА із призначенням на посаду Ректора ДВНЗ «УМО», виразивши сподівання на якісне оновлення багатогранної університетської діяльності, активізацію міжнародного співробітництва та партнерських стосунків.У свою чергу Ректор ДВНЗ «УМО» зазначив про актуальність відкриття нових, перспективних спеціальностей, переходу на європейські стандарти та методики навчання, здійснення назрілих і необхідних структурних змін.

На зустрічі були присутні проректор з науково-методичної роботи та міжнародних зв'язків ДВНЗ «УМО», професор Олена ОТИЧдиректор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «УМО», професор Олена АЛЕЙНІКОВАсекретар Всеукраїнського інституту розвитку інтелекту Андрій МІФТАХОВ, перекладач Ірина ЗАМИСЛОВА.

Плідна співпраця та дружні зв’язки з професорським складом IMEI тривають вже протягом двох років, з 28 січня 2016 року, коли в місті Києві у готелі «Русь» відбувся перший Всеукраїнський форум лідерів освіти «Інноваційне мислення сучасної молоді» за сприяння Міжнародного інституту розвитку інтелекту (IMEI).

Колектив науково-педагогічних працівників Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «УМО» постійно опікується розширенням світогляду кожного студента, організовує та сприяє проведенню заходів, що формують у молодих людей розуміння сучасних реалій, загроз та негативних явищ у багатовимірному сучасному світі.

В умовах сучасного інформаційного світу молоді люди прагнуть досягти успіху будь-якою ціною, адже це єдиний шлях до забезпеченого життя. Проте найчастіше вони не мають внутрішньої сили впоратися з труднощами, які зустрічаються на життєвому шляху. Завдання сучасної системи освіти допомогти студентам виховати інноваційне мислення.

Формування здорового способу мислення молоді – запорука здорової нації, адже молоді люди з твердою життєвою позицією та чітким баченням свого майбутнього можуть досягти успіху всупереч зовнішнім обставинам.

На офіційній зустрічі було обговорено нові напрямки розвитку світової освіти, що спрямовано на вдосконалення не лише професійних умінь і навичок здобувачів вищої освіти, але й на формування внутрішнього світу молодих людей, питання обміну досвідом, зосереджена увага на шляхах впровадження Mind-освіти в навчальний процес університету, а також перспективи участі студентів ДВНЗ «УМО» у літньому мовному таборі, який буде організовано у 2018 році в Україні за сприяння Міжнародного інституту розвитку інтелекту «International Mind Education Institute» (Республіка Корея).