Відбулась зустріч студентів денної форми навчання з представником факультету підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України ім. І. Черняховського

10 березня 2016 року відбулась зустріч студентів денної форми навчання з представником факультету підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України ім. І. Черняховського Іриною Михайлівною Кулідой.

Під час зустрічі студенти, які бажають проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу в Національному університеті оборони України ім. І. Черняховського дізнались про необхідні для цього документи, особливості проходження медкомісії, а також – про вступні іспити з фізичної підготовки.

Також Ірина Михайлівна розповіла про розклад занять факультету, основні його спеціалізації, про вартість навчання і про пільги, які можуть отримати при подальшому працевлаштуванні його випускники. Вона також зауважила, що більш детальну інформацію з усіх питань можна отримати із сайту факультету або за телефонами приймальної комісії.